Başımıza çorabı şimdi mi örersiniz yoksa daha sonra mı?
Basından Seçmeler / 02 Temmuz 2012 Pazartesi Saat 11:29
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Birgün'ün 28 Haziran tarihli ''The Cemaat İran'a Karşı'' manşetinin ardından cemaate yakın yayın organlarının gazetemize yönelik lekelemeleri devam ediyor.

Kendisine ait twitter hesabı üzerinden BirGün'e yönelik "gizli örgütlerin yalan haberleriyle dezanformasyon yapan gazete" ifadelerini kullanan Fethullah Gülen'e soruyoruz: Başımıza çorabı şimdi mi örersiniz yoksa daha sonra mı?
 
Birgün'ün 28 Haziran tarihli ''The Cemaat İran'a Karşı'' manşetinin ardından cemaate yakın yayın organlarının gazetemize yönelik lekelemeleri devam ediyor. Ancak daha fenası galiba, ''Hoca da bize kafayı taktı''...
 
''The Cemaat İran'a Karşı' manşetimize çok sinirlenen Zaman Gazetesi'nin ardından Fethullah Gülen de kendisine ait twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada BirGün hakkında ''gizli örgütlerin yalan haberleriyle dezanformasyon yapan gazete'' ifadelerini kullandı.
 
Gülen'in BirGün'e yönelik sözlerine yanıt yazı işleri müdürümüz Barış İnce'den geldi. Gülen'e 'hocam selamlar... Başımıza çorabı şimdi mi örersiniz yoksa daha sonra mı?" diye soran İnce sorusuna yanıt alamazken BirGün'deki gergin bekleyiş sürüyor.-Birgün

Kürdistan Stratejik Araştırmalar Merkezi

www.navendalekolin.com - www.lekolin.org - www.lekolin.net – www.lekolin.info   

Parveke

TAGS(ETIKETLER):  

Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.